Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

W tym roku już po raz siódmy w konkursie Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości zostaną nagrodzone gminy stwarzające dla inwestorów i przedsiębiorców dogodne warunki funkcjonowania i rozwoju, które poprzez działania przychylne przedsiębiorcom mają wpływ na spadek bezrobocia oraz przyczyniają się do rozwoju gminy, a tym samym do podnoszenia standardu życia swojej wspólnoty lokalnej.

W konkursie Gmina Atrakcyjna Turystycznie/ Powiat Atrakcyjny Turystycznie pokazujemy najlepsze samorządy, najbardziej zaangażowane w rozwój turystyki, promując jednocześnie ich region. Chcemy by konkurs przyczynił się do lepszego wykorzystania walorów turystycznych i agroturystycznych oraz ukazał potencjał turystyczny regionów. Wierzymy, że inicjatywa ta przyniesie uczestnikom wymierne korzyści zarówno samorządom, inwestorom, turystom, jak i samym mieszkańcom.

Gorąco zachęcamy do składania zgłoszeń samorządy zainteresowane kreowaniem pozytywnego wizerunku oraz chcące zaprezentować swoje dokonania a także walory do udziału w Konkursach w edycji 2012.

Zapraszamy do kontaktu z biurem:
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
ul. Popas 7, 02-196 Warszawa
tel./ fax: 22 6091810
e-mail: sekretariat@europa2000.pl
www.samorzady.org.pl

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry