Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Następnym krokiem będzie wyjazd do Doliny Krzemowej (pobyt w USA: od 2 do 4 tygodni), gdzie USPTC w ramach Innovation Hub przygotuje dla nich spotkania i wizyty biznesowe z potencjalnymi partnerami i inwestorami.

Innovation Hub ma także umożliwić przedsiębiorcom skorzystanie z szerokiej sieci kontaktów biznesowych oraz wesprzeć ich w uruchomieniu przedstawicielstwa i rozpoczęcia działalności w USA. Innovation Hub pozwala ograniczyć ryzyko próby zdobycia amerykańskiego rynku na własną rękę. Przedsiębiorstwo już na etapie przygotowań do rozmów z inwestorami będzie mogło zweryfikować swoją dojrzałość do wejścia na rynek globalny i podjąć decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych.

Jak stać się uczestnikiem US-Poland Innovation Hub?

Program skierowany jest do kadry zarządzającej i menagerów przedsiębiorstw, które planują wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz znaleźć partnerów i pozyskać inwestorów. Uczestnicy Innovation Hub wezmą udział w sesjach treningowych, które odbędą są we wrześniu i październiku 2012 roku.

Pierwsze wizyty w USA zaplanowane są na listopad i grudzień 2012 br. Koszty uczestnictwa w warsztatach (sesje treningowe w Polsce, warsztaty i spotkania w USA to koszt 5000$) oraz przelot i pobyt w USA pokrywane są samodzielnie przez uczestników Innovation Hub. Aby wziąć udział w US-Poland Innovation Hub należy przesłać wypełniony formularz aplikacyjny w terminie do 21 sierpnia 2012 r. na adres:

Dodatkowe informacje, regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: innovationhub.usptc.org

W kwestii wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy:

Źródłó: fundusze-europejskie.pl

 

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png