Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Następnym krokiem będzie wyjazd do Doliny Krzemowej (pobyt w USA: od 2 do 4 tygodni), gdzie USPTC w ramach Innovation Hub przygotuje dla nich spotkania i wizyty biznesowe z potencjalnymi partnerami i inwestorami.

Innovation Hub ma także umożliwić przedsiębiorcom skorzystanie z szerokiej sieci kontaktów biznesowych oraz wesprzeć ich w uruchomieniu przedstawicielstwa i rozpoczęcia działalności w USA. Innovation Hub pozwala ograniczyć ryzyko próby zdobycia amerykańskiego rynku na własną rękę. Przedsiębiorstwo już na etapie przygotowań do rozmów z inwestorami będzie mogło zweryfikować swoją dojrzałość do wejścia na rynek globalny i podjąć decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych.

Jak stać się uczestnikiem US-Poland Innovation Hub?

Program skierowany jest do kadry zarządzającej i menagerów przedsiębiorstw, które planują wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz znaleźć partnerów i pozyskać inwestorów. Uczestnicy Innovation Hub wezmą udział w sesjach treningowych, które odbędą są we wrześniu i październiku 2012 roku.

Pierwsze wizyty w USA zaplanowane są na listopad i grudzień 2012 br. Koszty uczestnictwa w warsztatach (sesje treningowe w Polsce, warsztaty i spotkania w USA to koszt 5000$) oraz przelot i pobyt w USA pokrywane są samodzielnie przez uczestników Innovation Hub. Aby wziąć udział w US-Poland Innovation Hub należy przesłać wypełniony formularz aplikacyjny w terminie do 21 sierpnia 2012 r. na adres:

Dodatkowe informacje, regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: innovationhub.usptc.org

W kwestii wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy:

Źródłó: fundusze-europejskie.pl

 

Przewiń do góry