Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

 

 

iPrime Consulting:

iPrime Consulting jest innowacyjną firmą oferującą usługi z zakresu kompleksowej obsługi klienta, szkoleń oraz doradztwa biznesowo-marketingowego.

Nasz szeroki zakres oferty i indywidualne podejście do każdego projektu, pozwala nam na skoordynowane i profesjonalne rozwiązania umożliwiające naszym klientom rozwój i optymalizację swoich atutów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami zagranicznymi ze względu na nasze doświadczenie na płaszczyźnie międzynarodowej i sukcesach, którymi wyróżniły nas firmy, które korzystały z naszych usług.

Świadczymy usługi supportowe dla firm zagranicznych poprzez telefoniczną obsługę klienta oraz drogą elektroniczną opierając się na systemie technologicznym preferowanym przez zleceniodawcę.

W iPrime Consulting, stawiamy na kreatywne podejście do każdego wyzwania, a innowacyjność jest włączona w misję naszej firmy. Bazując na nowatorskim podejściu do zagadnień biznesowych i wysokich kwalifikacjach naszych pracowników, jesteśmy zespołem, który w sposób dynamiczny angażuje się w doskonalenie naszych systemów, technologii, organizacji pracy i metodyki.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają nieszablonowych rozwiązań i profesjonalnego podejścia do ich wymagań oraz ciągle zmieniających się potrzeb.