Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

 

Wyniki rankingu dla poszczególnych województw będą ogłaszane podczas regionalnych spotkań. Cykl bezpłatnych konferencji dla przedsiębiorców rusza już od września. Pierwsze spotkanie 27 września we Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani udziałem powinni spełnić warunek jakim jest wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/skrzydla_biznesu/ranking.php

Spotkania zostały tak zorganizowane aby dotrzeć do jak największej liczby przedsiębiorców z całej Polski i odbędą się kolejno we Wrocławiu, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Katowicach oraz w Warszawie, gdzie podczas uroczystej gali podsumowane zostanie całe przedsięwzięcie.

Podczas planowanych spotkań udzielane będą porady z zakresu pozyskiwania kapitału, zarządzania należnościami i wprowadzania innowacji. Biorący w konferencji udział eksperci doradzą i pomogą w jaki sposób najskuteczniej kierować rozwojem firmy. Tematy jakie będą poruszane na organizowanych konferencjach to m.in.: Bank jako dobry partner w biznesie; Jak wyposażyć firmę w sprzęt IT i nie zbankrutować?; Nowe oprogramowanie w firmie – koszt czy inwestycja?; Perspektywy rozwoju rynku MSP.

Korzyści dla przedsiębiorstw jakie niesie za sobą udział w spotkaniu to przede wszystkim możliwość zdobycia wiedzy oraz materiałów szkoleniowych. Dodatkowo nagrodzone firmy uzyskają możliwość posługiwania się mianem "stabilnych firm", które pokazują jak się rozwijać i wzbudzać zaufanie w tak niestabilnych gospodarczo czasach.


Patronami spotkań są m.in.: Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Business Centre Club, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza.

Kontakt organizacyjny:
Bartłomiej Stępień,
tel.: (+48 22) 530 44 86,
e-mail: bartlomiej.stepien@infor.pl

Alicja Haraf, Miłosz Wójcik

Artykuł opracowany na podstawie:
http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/skrzydla_biznesu/index.php

Źródło: pi.gov.pl

Przewiń do góry