Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

 

Dotację można uzyskać na wczesną fazę rozwoju powiązań kooperacyjnych o profilu technologicznym lub przemysłowym, w celu stworzenia warunków techniczno-organizacyjnych funkcjonowania powiązania kooperacyjnego, a także w celu wspólnego przygotowania innowacyjnego produktu lub usługi i wprowadzenie ich na rynek.

O dofinansowanie z Działania 5.1 może ubiegać się koordynator powiązania kooperacyjnego działający w formie: fundacji, stowarzyszenia zarejestrowanego, spółki akcyjnej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, organizacji badawczej oraz organizacji przedsiębiorców działającej na podstawie ustaw wymienionych w § 26 ust. 5 pkt. 6 Rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 2 kwietnia 2012 r. w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Pula środków przeznaczonych na konkurs wynosi 150 mln zł. Poziom dofinansowania może wynieść od 25 proc. nawet do 100 proc., w zależności od rodzaju działania.

Więcej informacji

Źródło:fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry