Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Celem konkursu „Fundusze Europejskie – rejestruj zmiany” jest zachęcenie autorów tekstów w prasie lokalnej i regionalnej do przygotowania i publikacji artykułów pokazujących w przystępny i zrozumiały dla czytelnika sposób zmiany zachodzące w ich najbliższym otoczeniu za sprawą realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Do konkursu mogą być zgłaszane minimum 3 artykuły prasowe poruszające tematykę konkursową (każdy o liczbie co najmniej 1500 znaków – ze spacjami), opublikowane w okresie od 1 września 2012 roku do 31 marca 2013 roku na łamach prasy lokalnej lub regionalnej.

Artykuły muszą być poświęcone efektom wdrażania Funduszy Europejskich w najbliżej okolicy, dodatkowo mogą informować o możliwościach wykorzystania dostępnych jeszcze unijnych środków. Ocenie podlegają wyłącznie artykuły opublikowane w drukowanych wydaniach gazet.

Nagrody dla autorów zwycięskich testów przyznawane będą w dwóch kategoriach: prasa lokalna i prasa regionalna. W każdej z nich przewidziane są nagrody pieniężne, które otrzymają również redakcje tytułów prasy lokalnej i regionalnej, na łamach których opublikowane zostały teksty nagrodzonych autorów.

Zgłoszenia do konkursu mogą nadsyłać wydawcy, redaktorzy naczelni, dziennikarze i współpracownicy prasy lokalnej i regionalnej. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wraz ze zgłaszanymi artykułami przesłać na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 kwietnia 2013 r.

Więcej informacji

Źródło: umwd.dolnyslask.pl

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png