Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Celem konkursu „Fundusze Europejskie – rejestruj zmiany” jest zachęcenie autorów tekstów w prasie lokalnej i regionalnej do przygotowania i publikacji artykułów pokazujących w przystępny i zrozumiały dla czytelnika sposób zmiany zachodzące w ich najbliższym otoczeniu za sprawą realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Do konkursu mogą być zgłaszane minimum 3 artykuły prasowe poruszające tematykę konkursową (każdy o liczbie co najmniej 1500 znaków – ze spacjami), opublikowane w okresie od 1 września 2012 roku do 31 marca 2013 roku na łamach prasy lokalnej lub regionalnej.

Artykuły muszą być poświęcone efektom wdrażania Funduszy Europejskich w najbliżej okolicy, dodatkowo mogą informować o możliwościach wykorzystania dostępnych jeszcze unijnych środków. Ocenie podlegają wyłącznie artykuły opublikowane w drukowanych wydaniach gazet.

Nagrody dla autorów zwycięskich testów przyznawane będą w dwóch kategoriach: prasa lokalna i prasa regionalna. W każdej z nich przewidziane są nagrody pieniężne, które otrzymają również redakcje tytułów prasy lokalnej i regionalnej, na łamach których opublikowane zostały teksty nagrodzonych autorów.

Zgłoszenia do konkursu mogą nadsyłać wydawcy, redaktorzy naczelni, dziennikarze i współpracownicy prasy lokalnej i regionalnej. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wraz ze zgłaszanymi artykułami przesłać na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 kwietnia 2013 r.

Więcej informacji

Źródło: umwd.dolnyslask.pl

Przewiń do góry