Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Konkurs na innowacyjny pomysł w biznesie organizowany przez Puls Biznesu we współpracy z funduszem BBI Seed Fund jest skierowany do przedsiębiorców działających w sektorze MŚP i starających się wdrażać innowacje. Organizatorzy chcą wybrać, niezależnie od branży, tych innowatorów, którzy wprowadzają na rynek nowe produkty, proponują nowatorskie usługi lub mają pomysły na nowe technologie czy procesy sprzedaży. Nie bez znaczenia będą także innowacje organizacyjne, które przejawiają się w nowych sposobach dotarcia do klienta czy nie stosowanych dotąd modelach dystrybucji produktów.

Uczestnicy konkursu powalczą o 5 mln zł, które fundusz BBI Seed Fund przeznaczy na realizację innowacyjnych planów przedsiębiorstwa. Dodatkowo laureaci otrzymają wsparcie merytoryczne w zakresie opracowania dalszych planów rozwojowych przedsiębiorstwa czy ekspansji zagranicznej. Ma to szczególne znaczenie dla młodych przedsiębiorców, dla których inwestycja funduszu BBI Seed może wpłynąć na lepsze postrzeganie firmy przez klientów czy firm, z którymi współpracuje lub chciałaby podjąć współpracę.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać w terminie od 12 września do 31 października 2012 roku za pośrednictwem formularzy elektronicznych. Laureatów poznamy już 5 grudnia 2012 roku podczas uroczystej gali wręczenia nagród.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie http://biznesna5.pb.pl/.

Źródło: pi.gov.pl

 

Przewiń do góry