Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Uczestnicy zapoznają się z ideą i tematyką dyrektywy INSPIRE oraz ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej, która implementuje wskazaną wyżej dyrektywę na grunt prawa krajowego.

Szkolenie będzie dotyczyło także zagadnień dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz prawa geodezyjnego i kartograficznego, jak również dane przestrzenne znajdujące się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym, do których odnosi się idea INSPIRE (w tym szerokie zapoznanie z serwisem geoportal.gov.pl), podstawowe zasady kompozycji map tematycznych w oprogramowaniu GIS, zastosowanie technik geowizualizacji oraz cel i zasady opracowywania metadanych.

Szczegółowy program można znaleźć pod adresem: http://www.szkoleniainspire.gridw.pl/images/stories/programy_szkolen/tematyka_szkolenia_gminy_final.pdf.
Rejestracja pod adresem: http://www.szkoleniainspire.gridw.pl/rejestracja-szkolenia-profilowane

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry