Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Program adresowany jest do osób zainteresowanych uruchomieniem biznesu w szeroko rozumianej branży technologicznej (n.in. oprogramowanie, media cyfrowe, biotechnologia, cleantech, e-commerce, marketing, elektronika użytkowa). Udział w programie może wziąć każdy kto chce utworzyć startup, nawet jeśli jego pomysł nie jest dojrzały. Program dedykowany jest zarówno dla osób, które już prowadzą projekt ale także dla tych, którzy są w fazie planowania. Nie ma także barier związanych z wiekiem, średnia wieku absolwenta Founder Institute to 34 lata. Unikalną cechą programu, różniącą go od innych tego rodzaju przedsięwzięć, jest możliwość pogodzenia uczestnictwa w nim z dotychczasową pracą. Sesje odbywają się raz w tygodniu w godzinach wieczornych.

Founder Institute Warsaw to czteromiesięczny program edukacyjny dla przyszłych przedsiębiorców, którzy pod okiem mentorów z całego świata, poznają tajniki tworzenia firm technologicznych.

Wkrótce Founder Institute zorganizuje w Warszawie serie eventów informacyjnych, pierwszym z nich będzie Startup Ideation Bootcamp, wydarzenie podczas którego przyszli przedsiębiorcy, podczas trzy godzinnej sesji z mentorami, będą mogli zaprezentować i ulepszyć swój pomysł na biznes a także znaleźć partnera biznesowego.

Founder Institute nie konkuruje tym samym z innymi akceleratorami, jednocześnie otwarty jest na współpracę z funduszami inwestycyjnymi w których absolwenci programu będą poszukiwać finansowania dla swoich projektów.

Kontakt:

Anita Kijank

Tel. 606 691 708

Źródło: www.spinno.pl

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png