Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Konkurs adresowany jest do podmiotów zarejestrowanych w Krajowym Systemie Usług w zakresie usług doradczych o charakterze ogólnym, działających na rzecz rozwoju gospodarczego oraz posiadających odpowiedni potencjał ekonomiczny, organizacyjny i techniczny do świadczenia usług doradczych ogólnych i szkoleniowych, o którym mowa w Rozporządzeniu z dnia 24 maja 2011 r. w sprawie Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw(Dz. U. z 2011 r. Nr 112, poz. 656).

Podmioty niezarejestrowane w KSU, a zainteresowane udziałem w konkursie informujemy, że rejestracja podmiotów w Krajowym Systemie Usług prowadzona jest w trybie ciągłym i jest bezpłatna. Szczegóły dotyczące warunków rejestracji w KSU znajdują się na stronie http://ksu.parp.gov.pl/pl/o_nas/rejestracja_w_ksu.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do rejestracji w KSU i udziału w planowanym konkursie.

Standard testowanej usługi pilotażowej dostępny jest na stronie: http://ksu.parp.gov.pl/res/pl/o_nas/standard_ochrona_srodowiska.pdf

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry