Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

 

O wynajem lokali przy ul. Sienkiewicza 22 mogą starać się osoby, które są mieszkańcami powiatu kluczborskiego i planują rozpocząć własną działalność gospodarczą oraz osoby, które prowadzą już firmę, ale nie dłużej niż 3 lata (w momencie składania wniosku).

Firmy lokujące się w naszym inkubatorze mogą liczyć na preferencyjne stawki wynajmu powierzchni. W pierwszym roku działalności preferencja wynosi 50% co oznacza, że przedsiębiorca zapłaci połowę stawki bazowej za wynajem określonej w cenniku. Drugi rok działalności to już 55% tej stawki, a trzeci - 65%. W czwartym roku koszt wynajmu pomieszczenia wyniesie 100% stawki bazowej. Dodatkowo do ceny czynszu należy doliczyć zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną.                       
 

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i odesłanie go na nasz adres mailowy lub złożenie osobiście w sekretariacie  Kluczborskiego  Inkubatora Przedsiębiorczości    a my skontaktujemy się z Tobą.

DSC027811.jpeg DSC027791.jpeg DSC027751.jpeg Budynek inkubatora jest dwukondygnacyjny, na zewnątrz otoczony rampą i pochylnią, która ułatwić ma dostęp do inkubatora m.in. osobom niepełnosprawnym.

 

 

Obraz 030.jpeg    Obraz 032.jpeg PARTER:

  • pomieszczenia usługowo-produkcyjne o powierzchni od 18 m2 do 44 m2 (8 warsztatów), mają one zapewniony dostęp bezpośrednio z zewnątrz przez bramy segmentowe z naświetlem oraz zamontowanymi drzwiami;

 

biuro_1.jpeg    biuro_2.jpeg    biuro_2a.jpeg I PIĘTRO:

  • pomieszczenia biurowe o powierzchni od 13 m2 do 26 m2        (10 pokoi biurowych);

 

Każde pomieszczenie wyposażone jest:

  • w linię telefoniczną [możliwość podłączenia numeru wewnętrznego z wyjściem na zewnątrz]
  • w sieć internetową WiFi;
  • w centralne ogrzewanie;
  • w sieć alarmową z monitoringiem grupy interwencyjnej;
  • w podlicznik energii elektrycznej;
  • w podzielniki centralnego ogrzewania;
  • w instalację wentylacji z rekuperacją.

 

Dodatkowo pomieszczenia warsztatowe posiadają podlicznik wody, dostęp do energii elektrycznej o mocy 400V tzw. siłę oraz bojler na ciepłą wodę.

 

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png