Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

 

O wynajem lokali przy ul. Sienkiewicza 22 mogą starać się osoby, które są mieszkańcami powiatu kluczborskiego i planują rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Firmy lokujące się w naszym inkubatorze mogą liczyć na preferencyjne stawki wynajmu powierzchni. W pierwszym roku działalności preferencja wynosi 50% co oznacza, że przedsiębiorca zapłaci połowę stawki bazowej za wynajem określonej w cenniku. Drugi rok działalności to już 55% tej stawki, a trzeci - 65%. W czwartym roku koszt wynajmu pomieszczenia wyniesie 100% stawki bazowej. Dodatkowo do ceny czynszu należy doliczyć zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną.                     

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i odesłanie go na nasz adres mailowy lub złożenie osobiście w sekretariacie  Kluczborskiego  Inkubatora Przedsiębiorczości    a my skontaktujemy się z Tobą.

DSC027811.jpeg DSC027791.jpeg DSC027751.jpeg

Budynek inkubatora jest dwukondygnacyjny, na zewnątrz otoczony rampą i pochylnią, która ułatwić ma dostęp do inkubatora m.in. osobom niepełnosprawnym.

 

 

Obraz 030.jpeg   Obraz 032.jpeg

PARTER:

  • pomieszczenia usługowo-produkcyjne o powierzchni od 18 m2 do 44 m2 (8 warsztatów), mają one zapewniony dostęp bezpośrednio z zewnątrz przez bramy segmentowe z naświetlem oraz zamontowanymi drzwiami;

 

biuro_1.jpeg   biuro_2.jpeg   biuro_2a.jpeg

I PIĘTRO:

  • pomieszczenia biurowe o powierzchni od 13 m2 do 26 m2        (10 pokoi biurowych);

 

Każde pomieszczenie wyposażone jest:

  • w linię telefoniczną [możliwość podłączenia numeru wewnętrznego z wyjściem na zewnątrz]
  • w sieć internetową WiFi;
  • w centralne ogrzewanie;
  • w sieć alarmową z monitoringiem grupy interwencyjnej;
  • w podlicznik energii elektrycznej;
  • w podzielniki centralnego ogrzewania;
  • w instalację wentylacji z rekuperacją.

 

Dodatkowo pomieszczenia warsztatowe posiadają podlicznik wody, dostęp do energii elektrycznej o mocy 400V tzw. siłę oraz bojler na ciepłą wodę.

 

PDFFormularz - ul.Sienkiewicza 22.pdf (1,32MB)


 

Przewiń do góry