Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Pierwszą z nich jest standardowe wyprodukowanie i rozdawanie ulotek oraz broszur reklamowych. Jest to bardzo popularna forma reklamy, aczkolwiek nie zawsze jest ona skuteczna. Obecnie ulotek reklamowych jest coraz więcej, a niestety ludzie z coraz większą niechęcią na nie patrzą i je czytają. W związku z tym pojawia się pytanie czy jest jakaś skuteczna metoda reklamy, która działa bezpośrednio jak ulotka, ale na dłużej potrafi zapaść w pamięci potencjalnego klienta? Odpowiedź brzmi: TAK!

Alternatywą dla ulotek i gazetek reklamowych są słodycze reklamowe. Jest to forma reklamy z którą spotykamy się od niedawna. Jej wielkim plusem jest to, że jest ona tak samo bezpośrednia jak ulotki, ale dzięki temu, że wykorzystuje się w niej słodycze to potrafi być zapamiętana na dłużej. Najczęściej możemy się spotkać z różnego rodzaju czekoladkami i cukierkami reklamowymi. Ich fenomen polega głównie na tym, że są to pospolite słodycze zawinięte w specjalne opakowania. Papierek od cukierka lub opakowanie czekoladki zazwyczaj jest bardzo proste i zawiera tylko i wyłącznie logo naszej firmy. Dzięki temu osoba, która otrzymuje taką czekoladkę i chce ją zjeść musi dostrzec nazwę naszej firmy. Taka forma reklamy jest bardzo skuteczna, ponieważ prawie każdy człowiek lubi słodycze, a lubi najbardziej gdy dostaje je za darmo.

Badania dowiodły, że co 6 człowiek, któremu podaruje się takiego cukierka lub czekoladkę zapyta o to czym zajmuje się firma która widnieje na opakowaniu. Oczywiście nie jest to gwarancją tego, że skorzysta on z naszych usług lub naszej oferty ale zawsze powoduje, że nasza firma utkwi w jego pamięci.

Jak widać, wykorzystywanie słodyczy do reklamowania swojej firmy jest ciekawą i wartą uwagi formą reklamy. Możliwość wyprodukowania takich cukierków i czekoladek znaleźć możemy w internecie na takich stronach jak np. slodkieupominki.pl.

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png