Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż 9 maja 2012 roku ruszyła rekrutacja kandydatów do naszego projektu „Od inspiracji do innowacji – kontynuacja programu Asystent Innowacji w województwie opolskim" realizowanego przez Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej - FRDL w partnerstwie z Instytutem Trwałego Rozwoju w Opolu w ramach Poddziałania 8.2.1 PO KL, współfinansowanego przez Unię Europe4jską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Komplet dokumentów zgłoszeniowych należy przesłać drogą elektroniczną na adres: do dnia 23 maja 2012 r. do godz. 12.00 włącznie.

Zachęcamy także do rejestracji i korzystania z forum, na którym mogą Państwo zadawać wszelkie pytania dotyczące procesu rekrutacji, jak i samego projektu. Dzięki Państwa zapytaniom i odpowiedziom na forum powstanie mini-informator dla wszystkich zainteresowanych projektem – zarówno naukowców jak i przedsiębiorców.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej projektu: http://asystent.innowacje.opole.pl/

Przewiń do góry