Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

W tym miesiącu platforma inwestycyjna Symultana organizuje spotkanie „W cztery oczy z inwestorem”, na którym pomysłodawcy biznesu spotkają się z inwestorami i będą prezentować swoje pomysły bądź też biznesy, które już funkcjonują i potrzebują wsparcia finansowego na jego rozwój. To doskonały sposób, aby zdobyć kontakt z inwestorami.

Jeśli masz dobry pomysł na biznes, ale brakuje Ci kapitału na jego realizację – zapisz się na spotkanie z inwestorem. Spotkanie nic Ciebie nie kosztuje, a możesz uzyskać szansę, która już może się nigdy nie powtórzyć!

W ramach tego spotkania będą miały miejsce indywidualne prezentacje wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami. „Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania pomysłu” – podkreśla Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

Na przekonanie o wartości swojego pomysłu jest tylko 10 – 15 minut indywidualnej rozmowy z inwestorem. Są oni zainteresowani pomysłami z każdej branży – muszą jednak widzieć w nich potencjał rozwoju i przyszłe zyski.

Jeśli brakuje Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanu i nie wiesz jak zabrać się za analizę własnego pomysłu proponujemy szkolenia online przygotowane przez platformę Symultana, które pomogą dopracować swój pomysł przed rozmowami z inwestorami. Znajdziecie je pod adresem: http://www.symultana.org/szkolenia

Zarejestruj się w serwisie Symultana.org i zapisz się na spotkanie z inwestorem! To wspaniała szansa na zdobycie kapitału na realizację własnego pomysłu na biznes!

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png