Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Jego celem jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki poprzez poprawę wizerunku polskiej gospodarki wśród partnerów międzynarodowych, nawiązanie przez przedsiębiorców kontaktów gospodarczych, a także wypromowanie polskich specjalności eksportowych. 

O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy z branży turystyki medycznej, przemysłu kosmetycznego, produkcji jachtów i łodzi rekreacyjnych, a także przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego.

Pula konkursu wynosi 23 mln zł, ale każdej branży przywidziany jest limit środków:  po 5 mln zł dla branży, poza produkcją jachtów i łodzi rekreacyjnych, na którą przeznaczone jest 8 mln zł.

Maksymalny poziom dofinansowania projektów wynosi 85 proc. kosztów kwalifikowanych.

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane są do osiągnięcia poziomu 130 proc. alokacji przewidzianej na konkurs.

Więcej informacji na stronie http://www.fundusze-europejskie.pl/przedsiebiorcy/2,0,a,3380,rozpoczeto-nabor-wnioskow-do-poddzialania-6-5-2-wsparcie-udzialu-przedsiebiorcow-w-programach-promocji-programu-innowacyjna-gospodarka.html
 

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry