Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Do 6 lipca br. przedsiębiorcy z sektora MSP mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów wdrażających w polskich przedsiębiorstwach nowoczesne technologie informatyczno-komunikacyjne, ułatwiające zacieśnianie współpracy z partnerami biznesowymi. Kwota wsparcia na projekt wynosi od 20 tys. do 2 mln złotych.

Dofinansowanie mogą uzyskać  projekty o charakterze zarówno technicznym, informatycznym, jak i organizacyjnym, prowadzące do realizacji i usprawnienia procesów biznesowych w formie elektronicznej pomiędzy co najmniej trzema współpracującymi przedsiębiorcami. Okres realizacji projektu nie może być dłuższy niż 24 miesiące.

Przedsięwzięcia kwalifikujące się do objęcia wsparciem powinny uwzględniać wdrażanie nowych lub integrację istniejących systemów informatycznych,  mających na celu umożliwienie automatyzacji wymiany informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących przedsiębiorców.

Więcej na stronie http://www.fundusze-europejskie.pl/artykul/0,0,a,3365.html

Źródło: fundusze-europejskie.pl
 

Przewiń do góry