Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

 

Jak podaje portal fundusze-europejskie.pl nabór prowadzony jest w ramach Poddziałania 1.4.1 Regionalnego Programu Województwa Opolskiego i potrwa do 2 lipca. Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.

Dotacje będą przyznane na budowę, przebudowę i wyposażenie obiektów, w których realizowane są usługi turystyczne i rekreacyjno-sportowe, podniesienie standardu infrastruktury turystycznej, a także na dostosowanie obiektów do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ramach pomocy de minimis można uzyskać od 70 do 750 tys. zł, natomiast w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej od 200 tys. zł do 2,5 mln zł. Poziom dofinansowania waha się w granicach 50-70 proc, w zależności od charakteru projektu i beneficjenta.

Szczegółowe informacje naboru: http://www.fundusze-europejskie.pl/aktualnosci/0,0,a,3493,znamy-termin-naboru-do-poddzialania-1-4-1-regionalnego-programu-wojewodztwa-opolskiego.html
 

Źródło: fundusze-europejskie.pl

Przewiń do góry