Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Zauważyłeś zmiany, które nastąpiły wokół Ciebie dzięki dotacjom z Funduszy Europejskich. Może jeździsz do pracy nową drogą, którą zbudowano ze środków unijnych albo skończyłaś kurs, dzięki któremu masz większe szanse na nową pracę. Rozejrzyj się, czy w Twojej szkole nie powstała świetnie wyposażona sala dydaktyczna, dzięki której możesz rozwijać swoje zainteresowania? Czy po ostatniej wizycie w teatrze lub w filharmonii, byłeś pod wrażeniem nie tylko przestawienia, ale też zmian jakie przeszedł sam gmach i scena? A może zauważyłeś, że coraz więcej spraw możesz załatwić przez Internet?

Nowoczesne niskopodłogowe autobusy i tramwaje, ciekawie położone, bezpieczne ścieżki rowerowe, bogata oferta kulturalna w świetnie przygotowanych budynkach, szerokie możliwości dokształcania się. To wszystko jest obok każdego z nas. Wiele osób powie - owszem korzystam z tego, ale nie przesadzajmy – jaki wpływ może mieć kilometr nowej drogi na moje życie? Ale, czy rzeczywiście? Czy naprawdę te wszystkie zmiany nie przekładają się na nasze życie? Czy nie lepiej poświęcić 5 minut dziennie na poczytanie dzieciom bajek, niż spędzić je w korku w drodze z pracy do domu. A zdajesz sobie sprawę, że 5 minut dziennie to ponad 20 godzin w ciągu roku…

Projektów realizowanych dzięki środkom unijnym są tysiące, rozejrzyj się tylko wokół siebie i zobacz jak pomagają nam w codziennym życiu, jak pomagają Tobie.

Prześlij nam swoją ciekawą, oryginalną lub wzruszającą historię i wygraj wycieczkę dla dwóch osób po pięciu stolicach Unii Europejskiej.

Historie można przesłać w terminie od 29 lipca do 31 sierpnia 2012 r.

Informacje o konkursie dostępne są na stronie: www.eurokorzysci.tvn.pl

Zobacz także, jakie zmiany zauważyli już Polacy. Oglądaj nas w każdą niedzielę w Audycji Dzień Dobry Wakacje.

Zapraszamy do udziału i życzymy wygranej!

Źródło: funduszeeuropejskie.gov.pl
 

Szukaj na stronie

01_cod.jpeg

WNS_2.png

2.3 II_m.png

Wsparcie w starcie_1.png