Przejdź do treści strony Przejdź do menu głównego Przejdź do menu pomocniczego
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie przedsiębiorczy mieszkańcy naszego powiatu, którzy mają pomysł na własną działalność, mogą znaleźć wsparcie.
O inkubatorze »

Zauważyłeś zmiany, które nastąpiły wokół Ciebie dzięki dotacjom z Funduszy Europejskich. Może jeździsz do pracy nową drogą, którą zbudowano ze środków unijnych albo skończyłaś kurs, dzięki któremu masz większe szanse na nową pracę. Rozejrzyj się, czy w Twojej szkole nie powstała świetnie wyposażona sala dydaktyczna, dzięki której możesz rozwijać swoje zainteresowania? Czy po ostatniej wizycie w teatrze lub w filharmonii, byłeś pod wrażeniem nie tylko przestawienia, ale też zmian jakie przeszedł sam gmach i scena? A może zauważyłeś, że coraz więcej spraw możesz załatwić przez Internet?

Nowoczesne niskopodłogowe autobusy i tramwaje, ciekawie położone, bezpieczne ścieżki rowerowe, bogata oferta kulturalna w świetnie przygotowanych budynkach, szerokie możliwości dokształcania się. To wszystko jest obok każdego z nas. Wiele osób powie - owszem korzystam z tego, ale nie przesadzajmy – jaki wpływ może mieć kilometr nowej drogi na moje życie? Ale, czy rzeczywiście? Czy naprawdę te wszystkie zmiany nie przekładają się na nasze życie? Czy nie lepiej poświęcić 5 minut dziennie na poczytanie dzieciom bajek, niż spędzić je w korku w drodze z pracy do domu. A zdajesz sobie sprawę, że 5 minut dziennie to ponad 20 godzin w ciągu roku…

Projektów realizowanych dzięki środkom unijnym są tysiące, rozejrzyj się tylko wokół siebie i zobacz jak pomagają nam w codziennym życiu, jak pomagają Tobie.

Prześlij nam swoją ciekawą, oryginalną lub wzruszającą historię i wygraj wycieczkę dla dwóch osób po pięciu stolicach Unii Europejskiej.

Historie można przesłać w terminie od 29 lipca do 31 sierpnia 2012 r.

Informacje o konkursie dostępne są na stronie: www.eurokorzysci.tvn.pl

Zobacz także, jakie zmiany zauważyli już Polacy. Oglądaj nas w każdą niedzielę w Audycji Dzień Dobry Wakacje.

Zapraszamy do udziału i życzymy wygranej!

Źródło: funduszeeuropejskie.gov.pl
 

Przewiń do góry